DEELNEMERS 2018

Alpha Art Jewelry nfo@bodyartjewelry.nl www.bodyartjewelry.nl
Artis Causa iinfo@artiscausa.nl www.artiscausa.nl
Atelier & Galerie 12Bead Glass info@12beadglass.com www.12beadglass.com
Atelier Krull info@atelierkrull.nl www.atelierkrull.nl
Atelier Twintes info@ateliertwintes.nl www.ateliertwintes.nl
Bachmaier - Leltz Goudsmedenv goud-zilver@bachmaier-leltz.nl www.bachmaier-leltz.nl
De Sieraden van Utrecht luijt@agandau.nl www.sieradenvanutrecht.nl
Den Oudsten zilverwerken denoudstenzilver@hetnet.nl  
Esther van Vliet info@exxther.nl www.exxther.nl
Goud- en Zilverwerk Schoonhoven info@goudenzilverwerk.nl www.goudenzilverwerk.nl
Ger van de Lagemaat glagemaat@ziggo.nl  
Hemels Goud hemelsgoud@planet.nl www.hemelsgoud.nl
Henk de Leeuw den Bouter f2hhenk.deleeuwdenbouter@hetnet.nl www.hlb-goudenzilversmid.nl
Herens & Herens info@herens.nl www.herens.nl
Historische werkplaatsen info@zilveraandelek.nl www.zilveraandelek.nl
Kirsten Quaedackers K_Quaedackers@hotmail.com  
Marianne Moor mmoor@xs4all.nl www.mariannemoor.nl
Marjon Kappers marjonkappers@hotmail.com www.marjonkappers.nl
Meesters van de Zilverstad stefan@meestersvandezilverstad.nl www.meestersvandezilverstad.nl
Michel Kortman mhk@home.nl www.galerienouverture.nl
Nederlands Zilver Museum Schoonhoven m.teheux@zilvermuseum.nl www.zilvermuseum.nl
Ranyart niels-de-vos@hotmail.com  
Rikkoert Schoonhovens Edelambachtshuys info@rikkoert.nl www.rikkoert.nl
Rikkoert Schoonhovens Juweliershuys info@rikkoert.nl www.rikkoert.nl
Rikkoert Schoonhovens Silverhuys info@rikkoert.nl www.rikkoert.nl
Sybren Zilver sybrenzilver@gmail.com www.sybrenzilver.be
Vakschool Schoonhoven d.polkerman@zadkine.nl www.vakschoolschoonhoven.nl
Willu info@willu.nl www.willu.nl
Zilver aan de Lek zilveraandelek@planet.nl www.zilveraandelek.nl
Zwanette Mariken zwanette-mariken@hetnet.nl www.zwanette-mariken.nl